Posezonowe obniżki to najlepsza okazja, aby niskim kosztem odświeżyć swoje wnętrze lub ogród. Specjalnie dla tych, którzy chcą zacząć nadchodzący sezon ogrodowy w wielkim stylu, przygotowaliśmy małe zestawienie mebli, które warto mieć w swojej kolekcji. Jakie modele będą na topie podczas tegorocznego lata? Sprawdź!

Kanapa inna niż wszystkie

Niewygodne krzesła i drewniane stoły odeszły już do lamusa. Przyszłość ogrodowego designu zdecydowanie należy do lekkiego i odpornego technorattanu. Na stronie oltre.pl wypatrzyliśmy kilka perełek, które ciekawie urozmaicą każdą przestrzeń.

Wszystkich, którzy komfort wypoczynku cenią ponad wszystko, do gustu przypadną sofy o modułowej budowie. Konstrukcja zbudowana z mobilnych części pozwala na kreatywną zabawę przestrzenią. Możesz dowolnie łączyć, zestawiać i modyfikować mebel, dostosowując go do chwilowych potrzeb. Kupując jeden produkt, zyskujesz leżankę tylko dla siebie, dwuosobową sofę idealną na pogaduchy z przyjacielem albo przestronny, duży narożnik!

Uniwersalny stół

Jeśli jesteś zwolennikiem ponadczasowej klasyki, z pewnością zainteresuje Cię duży, okrągły stół z technorattanu. Technorattan jest materiałem o zwartej, nieprzepuszczalnej strukturze, która nie absorbuje wody i zanieczyszczeń. Lepkie lody albo rozlany sok nie są żadnym zagrożeniem dla stołu – wystarczy przetrzeć blat miękką ściereczką, aby przywrócić mu nieskazitelny wygląd. Szczególną uwagę warto zwrócić na modele wzmocnione szybą ze szkła hartowanego, która znacznie zwiększa możliwości wykorzystania stołu. Możesz mieć pewność, że ciężkie misy i gorące naczynia nie odbiją się negatywnie na kondycji blatu.