Każdy zna jakieś zabawki erotyczne, większość z nas je używa, bądź używał choć raz… Istnieje tyle rodzajów, wzorów, producentów zabawek erotycznych, że na pewno każdy, nawet ten najbardziej wymagający klient znajdzie odpowiednią zabawkę dla siebie.

Jak je rozróżniać i jak działają?

Można je podzielić na parę kategorii, oto one:

Wibratory – to te najpowszechniejsze. Mnóstwo kształtów i rozmiarów, dziesiątki rodzajów wibracji – wszystko po to by zadowolić kobietę i sprostać jej wszystkim wymaganiom. Wibratory różnią się też hałasem i mocą. Jedne są bardzo ciche, nawet nie przypominające wibratora, dzięki czemu można dyskretnie nosić go zawsze przy sobie. Inne są wielkie, dosyć głośne i sprawiają, że kobieta wariuje… Jeśli wibrator to Twoja pierwsza zabawka, zacznij od czegoś mniejszego, mniej intensywnego, by się przyzwyczaić.

Dilda – te nie posiadają wibracji, z reguły mają typowy kształt fiuta. Niektóre dilda posiadają przyssawki, dzięki czemu zabawa pod prysznicem, w wannie staje się bardzo… bardzo podniecająca.

Sztuczne pochwy – nie można zapominać o zabawkach dla mężczyzn, a sztuczne pochwy są najbardziej popularne i najchętniej kupowane, zwłaszcza przez samotnych mężczyzn, bądź tych, którzy mieszkają z dala od swoich partnerek. Taka sztuczna pochwa będzie też świetną formą rozrywki dla par… Na pewno znajdziesz odpowiedni model dla siebie…

Nakładki na penisa i na palec – takie wibrujące nakładki mogą się okazać niezbędne w sypialni. Nakładki na penisa oczywiście są stworzone do seksu dla par, by zwiększyć doznania, zaś nakładki na palec są głównie dla Pań, które samotnie spędzają wieczór i chcą go sobie jakoś… urozmaicić.

Zatyczki analne – coś dla odważnych… – tutaj chyba nie potrzeba komentarza…

Kiedy już wiecie jakie rodzaje zabawek występują na rynku, wybierzcie wspólnie zabawki odpowiednie dla was, możecie je kupić bez wychodzenia z domu – np. podczas gry wstępnej, pobudzając swoją wyobraźnię…

źródło: bisex