W ramach tzw. życia służbowego coraz częściej bierzemy udział w różnego rodzaju eventach firmowych – galach, bankietach czy konferencjach. Chcąc uświetnić tego typu uroczystości warto zdecydować się na coś, co na co dzień jest niespotykane. Doskonałym pomysłem jest oferta firmy Goldencars, która oferuje wynajem unikatowego samochodu – złotego Forda Mustanga. Przyjazd takim samochodem nie tylko zaskoczy pozostałych uczestników wydarzenia, ale też umili nam podróż na miejsce.

Samochód a marketing

Firmowe eventy są doskonałą okazją na reklamę swojego przedsiębiorstwa. A marketing można rozpocząć już od samego początku – przyjeżdżając pięknym, nowoczesnym samochodem. Wynajęty za pośrednictwem strony www.goldencars.com.pl złoty Ford Mustang, z którego wysiądzie prezes korporacji zdecydowanie podkreśli rangę wydarzenia. Z kolei możliwość przejażdżki dla gości sprawi, że gala na długo zostanie w ich pamięci i będzie kojarzona z marką firmy.

Dlaczego Ford Mustang?

Ford Mustang to auto, które zachwyca od samego początku swojego istnienia. Gdy zaprezentowano je po raz pierwszy na targach w Nowym Jorku, już pierwszego dnia złożono 20 tysięcy zamówień na ten model. Samochód szybko zyskał popularność, a z biegiem lat powstawały jego nowe, coraz nowocześniejsze edycje. Po dziś dzień logo Forda Mustanga rozpoznawane jest na ulicach i budzi zachwyt u wielu miłośników motoryzacji. Za pośrednictwem firmy Goldencars osoby zainteresowane mogą wynająć taki samochód – i to w złotym kolorze !