Znaczna część architektów projektujących mieszkania rezygnuje z klasycznej kompozycji z wydzielonymi pomieszczeniami na rzecz otwartej przestrzeni. Niestety, w praktyce często wielofunkcyjna, wspólna strefa dzienna nie zdaje na co dzień egzaminu. Jak zmienić układ mieszkania bez kosztownego remontu? Sprawdź!

Modne nie znaczy praktyczne…

Nie da się zaprzeczyć, że mieszkania o otwartym układzie prezentują się atrakcyjnie. Jednak okazuje się, że w codziennym życiu dużo bardziej niż awangardową estetykę cenimy funkcjonalne rozwiązania. Wyraźne postawienie granic między poszczególnymi strefami domu znacznie ułatwia codzienne życie – niweluje hałas w mieszkaniu, zapewnia więcej prywatności i wygody. Prostym sposobem na zmiany układu mieszkania bez naruszania głównej konstrukcji jest postawienie ścianek działowych. Ciekawy efekt uzyskasz, kiedy klasyczną ściankę zastąpisz efektownym przeszkleniem.

Szybki remont bez problemów

Obawiasz się, że samodzielne postawienie równej i solidnej ścianki działowej skończy się fiaskiem? Na rynku z powodzeniem działają firmy, które sprawnie przeprowadzą w Twoim mieszkaniu remont. Zamawiając usługę tego typu firmy, oszczędzasz sobie problemów i nie narażasz się na dodatkowe koszty.

Szukasz profesjonalnego wyposażenia magazynowego? Zapoznaj się z ofertą firmy http://futurelogistics.pl