Okazuje się, że na terenie Teneryfy będziemy mieli również okazję do tego, by spędzić czas na piasku prosto z Sahary. To ciekawa propozycja, ponieważ ta plaża, którą chcemy zaproponować sprawi, że będzie miła odmiana jeśli chodzi o odpoczynek na terenie Teneryfy. Jeśli chodzi o plaże tam się znajdujące mamy często czarny piasek, albo plaże z kamyczkami i panują tam warunki, w których tworzą się bardzo wysokie fale. Dlatego Playa de las Teresitas będzie dobrą odmianą dla tych właśnie warunków.

Playa de last Teresitas – coś nowego

Mniej więcej około 7 km od Santa Cruz de Tenerife w miejscowości San Andres jest przygotowana właśnie ta plaża. To najładniejsza plaża na całej wyspie. Ma długość około 1,5 km i do tego 80 metrów szerokości. Znajduje się tam najpiękniejszy piasek na całej wyspie. Plaża zyskała swój wygląd obecny w roku 1973, gdy zdecydowano się przywieźć tam piasek prosto z Sahary. Niedaleko od brzegu stworzony został falochron, który sprawił, że na wodzie nie ma wysokich plaż.

Doskonałe miejsce dla rodzin

Ta wyjątkowa plaża będzie bez wątpienia idealnym miejscem dla rodzin, będziecie tam czuć się doskonale dzieci nie będą musiały obawiać się wysokich fal. Jednocześnie piękny piasek plaży sprawia, że zabawa jest tam wyjątkowa. Można dojechać do tej plaży bez problemów z miejscowości Santa Cruz, skąd kierują się tam dwa autokary miejskiej komunikacji. Jeśli liczycie na rodzinny wypoczynek w doskonałych warunkach bez wątpienia to miejsce będzie właśnie dla Was stworzone i będziecie czuli się tam bardzo dobrze.

Zarezerwuj noclegi na Teneryfie w apartamentach http://happyapartmentstenerife.com/pl/