Zakładasz swój biznes? Spełniasz marzenie bycia właścicielem cukierni, do której codziennie przychodzą tłumy ludzi po pachnące ciasta i ciasteczka, urodzinowe torty, świąteczne babki? A może zdecydowałeś się na zmiany w zakładzie, który prowadzisz już od wielu lat? Szukasz odpowiedniej hurtowni, która nie tylko zapewni ci podstawowe produkty cukiernicze, oryginalne dodatki, dekoracje, ale również sprzęt i akcesoria? Zastanawiasz się jak wybrać firmę, która spełni twoje oczekiwania i nie zawiedzie cię? Odpowiedź jest bardzo prosta. Musisz znaleźć hurtownię z tradycją, doświadczeniem i bogatą ofertą.

Produkty spożywcze

Bez odpowiednich produktów, nawet najlepszy przepis nie wystarczy, by stworzyć pyszne wypieki. Przede wszystkim musisz więc zacząć od wysokiej jakości składników – mąk, tłuszczy, nabiału, świeżych jaj. Zadbaj też o naprawdę dobre czekolady, ziarna i bakalie, owoce i produkty mrożone. Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach zupełnie niezbędne okazują się cukiernicze dodatki i dekoracje i to na każdą możliwą okazję. To właśnie dzięki nim przyciągniesz ludzi do swojej cukierni i zdobędziesz stałych klientów.

Sprzęt i akcesoria

Najnowszej generacji maszyny, narzędzia i dodatki zdecydowanie ułatwią twoją pracę oraz umożliwią ładne podanie słodkości. Wobec tego potrzebujesz m.in. urządzeń takich jak: mieszadełko do ciasta, ubijaczka, podgrzewacz czekolady, nadziewarka, naleśnikarka, temperówka do czekolady i przesiewacz mąki. Absolutną podstawą są oczywiście różnych kształtów i rozmiarów blachy, formy, ranty tortowe, wycinarki i tace wystawowe. Aby twoje wypieki były naprawdę precyzyjnie ozdobione należy zaopatrzyć się także w wysokiej jakości zestawy noży, łopatek oraz akcesoria dekoratorskie. Przemyśl również zakup kartonów na ciasta okolicznościowe, opakowań na torty, woreczków na ciasta i ciasteczka oraz podkładów.

Sprawdź jakie możliwości daje Ci hurtownia cukiernicza Savpol