Depilacja laserowa jest jedną z najnowocześniejszych form usuwania zbędnego owłosienia. Pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia z nóg, rąk, klatki piersiowej czy pleców, dlatego zyskuje coraz więcej zwolenników. Stosowana jest zatem przez coraz szersze grono zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zabiegi odbywają się przy użyciu innowacyjnej technologii, dlatego nie ma ryzyka podrażnienia skóry, nawet w najdelikatniejszych miejscach. Dlatego też depilacji mogą zostać poddane okolice tak delikatne jak wąsik czy okolice bikini.

Za pomocą czego wykonuje się zabieg?

Profesjonalne salony jak Skinline używają innowacyjnych, licencjonowanych i certyfikowanych laserów, gdzie impuls światła jest jednolity na całej powierzchni głowicy i nie ma różnicy w emisji mocy między impulsami. Sprawia to, że włosy usuwane są równomiernie. Gwarantuje to nie tylko bezpieczeństwo podczas zabiegu, ale również trwałe efekty i zadowolenie klientów.

Laser VECTUS od firmy Polmar

Profesjonale gabinety kosmetyczne, jak na przykład Skinline, wykorzystują ten właśni laser. Posiada wiele nowoczesnych rozwiązań, które gwarantują nie tylko skuteczność działania i zadowolenie klienta, ale przede wszystkim dbają o bezpieczeństwo podczas zabiegu. Długość wiązki lasera to 810nm – jest ona bardzo skuteczna, gdyż wykazuje największą absorpcję przez melaninę. Ponadto laser ten wyposażony jest w zaawansowany system chłodzenia wbudowany w głowicę z szafirowego szkła. System zwiększa zatem poczucie bezpieczeństwa, minimalizując odczucie bólu i ryzyko poparzenia

Wejdź na http://www.skinline.com.pl i sprawdź ofertę profesjonalnych zabiegów depilacji laserowej